ПътуванеСъвети за пътуване

Vardane на селото: къщи за гости. Вардан: снимки и коментари

Ако планирате да прекарате почивката си на брега на Черно море, но уморени от шума и суетата, е препоръчително да се даде предимство на малките села, намиращи се в непосредствена близост до главния курортен център на страната ни - Сочи. село Вардан - живописно кътче на брега на Черно море, който успя да си харесва на туристите. Това е тихо и уютно място, където можете да избягате от шума на града и суетата, да се насладите на красотата на местните пейзажи. Ако искате да се слее с природата заедно, по ваш избор - Вардан. Селото се намира само на 25 метра от Сочи, който дава възможност на туристите да се насладят на развита инфраструктура на града.

За курорт

Туристите, които идват тук за първи път, празнуват наслада. Един получава пълно усещане за шотландските полите, заобиколен от буйна растителност от местни растения. Само при вида на величествената планина Кавказ са буквално спираща дъха. Чистият планински въздух, топлото ласкаво море, широка крайбрежна ивица, уединение и спокойствие - нещо, което привлича много туристи.

Близостта до града - има един ясен и отчетлив предимство на курорта. Можете да прекарате сутринта на брега, да се насладите на топла и нежна морето, а вечер ходи на обитаемостта на Сочи, посещение на всички негови забележителности.

На разположение

В селото можете да намерите не само хотели, хотели, къщи за гости, но и къщи за гости. Вардан предлага разнообразие от възможности за настаняване, като се започне от бюджета и завършва на мода. Селото е малко, добре е всичко, което е необходимо за една комфортна и релаксираща атмосфера. Благоприятното географско положение мнозина се обадете на един от основните забележителности на града. Най-добрият вариант е най-вероятно да бъде в Vardane къщи за гости. Отзиви ще ви помогне да решите най-добрият вариант за всички.

Къща за гости "При море"

Ако оценяваме близостта до морето, възможност всеки ден от почивката си, за да се насладите на изгрева и залеза, звука на вълните, определено си заслужава да се обръща внимание на опциите са само 100-200 метра от брега. Бихме искали да се доведе до знанието на всички туристи и пътешественици къща за гости плодове (Вартан). Към днешна дата, това е може би най-популярният вариант.

Една малка триетажна къща се намира само на 150 метра от плажа камъче и предлага престой в комфортни стаи. Стаите могат да се настанят 2-4 души. Съвсем наскоро се оказа, четворни стаи, оборудвани с мебели не само за сън и почивка, но и пълноправен пространство за готвене - в кухнята. Балконът предлага прекрасна панорамна гледка към красотата на Вардан. Къща за гости "При море", предлага добро обслужване. Стаите се почистват всяка седмица, туристите могат да готвят в оборудваната кухня или да посетят трапезарията. Всички гости могат да използват на охраняем паркинг, намиращ се на територията на къщата за гости.

Просторен беседка, детски кът, барбекю, тенис корт направи приятен и интересен почивка в Vardane. Къща за гости "При море" по-специално, предлагаме транспорт от гарата до летището всеки. Туристите празнуват добротата и гостоприемството на домакините, които участват в културната програма на своите обитатели.

Къща за гости "LiDiAnna"

Ако се интересувате от Vardane къщи за гости, без посредници, със сигурност трябва да опитате от къщата "LiDiAnna". Този хотелски комплекс е представен от два четири-етажна сграда и е оборудвана територия. Собствениците на това - добродушен, сладки и гостоприемни хора.

Туристите имат право на паркомясто в къщата за гости, както и удобно настаняване. Спално бельо и хавлии се случва веднъж на всеки 5 дни, мокро почистване на стаите се извършва на всеки 3 дни. На територията на почиващите туристи построен уютна беседка, сплетен лозя, изградена е зона за барбекю и барбекю, голяма детска площадка и зелена морава за слънчеви бани и пикници.

Близостта до морето привлича туристи през цялата Vardane. Къща за гости в близост до морето - една мечта на любителите на тихо и спокойно и се отпуснете. По пътя към каменист плаж, тя отнема не повече от 3-5 минути. Частен плаж, плувен басейн на място в къщата за гости не е, но това не притеснява туристите прекарват цялото си време в открито море.

Туристи се препоръчва да посетят трапезарията, където срещу малка такса, можете да си дадете цели три хранения на ден. Има възможност за самостоятелно приготвяне на стая, оборудвана с уреди.

Къща за гости "Yarik"

Ако търсите за уютен и Приятно място за престой, определено изборът ще падне върху къщата за гости. Вардан предлага истински комфортна почивка на брега на Черно море. Ако искате спокойствие и абсолютно спокойствие, помислете, озаглавен "Do Yarik". Този малък комплекс с 12 удобни стаи.

Охраняем паркинг за гости е проектиран за 10 автомобила. А каменист плаж е само на 3 минути пеша. Стандартна стая е оборудвана с необходимите мебели, електроуреди, баня с тоалетна. Тук можете да отседнете в една стая с кухненски бокс и кът за хранене. Някои туристи предпочитат да се хранят сами, така че тази опция ще се превърне за тях истинско спасение. Стаите се почистват и спално бельо, както и в други варианти, има на всеки 3-5 дни.

Срещу допълнителна такса, туристите ще получат трансфер от гарата или летището, безжичен интернет достъп в къщата за гости.

В къща за гости "Каприз"

Бюджет опция Вардан село, разположен на 600 метра от брега. Цената за единична дневна ставка тук започва от 600 рубли. За парите, туристът ще получи удобно, чисто и комфортно стая с общ санитарен възел. Цената на стаи със собствен санитарен възел и тераса, започва от 900 рубли.

Всички гости могат да разчитат на достъп до безжичен интернет, ползване на което вече е предвидено разходите за живот. Гостите могат да приготвят сами храната си в оборудвана кухня. По желание на гостите, учтив персонал ще организира среща на летището или гарата.

Разбира се, ако сте свикнали с луксозен хотел, стаите с замислен интериор и дизайн на автора, елегантен озеленен район, този вариант е малко вероятно да ви костюм. Но за скромна такса, те питам собствениците, че е трудно да поиска нещо повече.

В къща за гости "Амфора"

Ние ви предлагаме най-добрата нощувка и закуска. Вардан, както вече бе отбелязано, се фокусира върху най-различни туристи и почиващи. Така че, ако сте свикнали с луксозни хотели, вие определено трябва да опитате къща "Амфора". Хотелът е разположен в живописна местност на село, буквално потънало в зеленина, с тераса и таванско помещение предлага зашеметяваща гледка заснежените планини и морския бряг.

Къщата за гости предлага настаняване с домашни любимци. Ако семейството ви има домашен любимец, не сте готови да се разделят с него дори и на времето за почивка, тази опция ще бъде най-добре за вас. Комплексът ще бъде в състояние да посети всички останали два плувни басейни, сауна, релакс на шезлонгите в сянката на чадъри. С една дума, на територията на всички необходими условия за почивка на плажа. Не всички къщи за гости Vardane може да се похвали такова ниво на комфорт.

Разбира се, туристи могат да разчитат на паркинг, безжичен интернет достъп, сейф. Изборът на стаи от различни нива. И те ви позволи да направите закуска, обяд или вечеря на техните собствени. Всеки решава какъв формат ще тече си почивка.

Отзиви много положителни, много казват, че на територията на луксозна къща за гости, с изградена инфраструктура, благоприятно географско положение, близостта до морето и транспортни връзки.

резюмиране

Къщи за гости Vardane предлагат добри условия на живот, те са най-вече се намира само на няколко минути пеша от плаж с камъчета. Като цяло, курортът е идеален за туристи, които предпочитат тих, спокоен, семейна почивка. Ако е необходимо, в града може да се стигне с обществен транспорт: 10-15 минути, а ти си в Сочи. Orient в цените, условията на живот ще помогнат за недвижими преглед: къщи за гости (Вартан), инфраструктура, на плажа, морето и климат.

Copyright © 2018 bg.delachieve.com. Theme powered by WordPress.