Новини и обществоЗнаменитости

Бен Scrivens: клуб кариера и лични постижения

Бен Scrivens - вратарят, който сега защитава цветовете на Минск хокей клуб "Динамо". Бен е роден на 11 септември 1986 г. в Канада, в близост до Едмънтън. Вратар започва кариерата си в аматьорски клубове, а през 2006 г. се записва в университета Корнел, където той играе за отбора на ученик до 2010. NHL проект лотарията Бен Scrivens всеки един от клубовете в Националната хокейна лига не е бил избран.

"Торонто"

През последния сезон хокеист Бен Scrivens студенти получиха награда за най-добър вратар на турнира. Представянето му в хокея студент Бен привлече вниманието на клуба Националната хокейна лига, "Торонто Мейпъл Lifz". Бен Scrivens целия сезон, прекарано в клуба на ферма "Торонто Марлис" действа в американската хокейна лига.

Като част от "Торонто Марлис" вратар е играл 33 мача, от които два са напуснали портата "сух". Средно на мач Бен пропусна шайби 2,33, а процентът на спасени хвърля в първия си сезон е на професионално ниво - 92.4%.

Дебют за главния клуба се проведе през сезон 2011-2012. Като част от "вратар Мейпъл Лийфс, състояла се на 12 срещи, той пропусна 35 гола. Процент отвърна хвърля спадна спрямо сезон провежда в AHL, и възлиза на 90.3%. В допълнение към 12 мача в НХЛ Бен Scrivens изигра 39 мача в американската хокейна лига. От 39-те мача на клуба от Онтарио успя да спечели в 22. Бен може да направи 4 Fool-навън. Според резултатите от редовния сезон в AHL "Марлис" се класира за кръгли плейофите. В игри на полет Бен Scrivens взе участие в 17 мача, изпусна 33 гола и направи 3 шут-навън. Вратарят бе отбита от 93,5% изоставен портите шайби. Тази цифра е най-доброто за канадската охрана порта на кариерата си на професионално ниво.

Следващият 2 Бен Scrivens сезон имаше 20 мача за "Maple Лийфс" и 22 игри за "Марлис". Като цяло, Бен победи 91.5% скок в състава на двата отбора, както и пропуснати 2,5 гола на мач. През 2013 г. канадецът завърши речта си в клуба от Онтарио и се премества в Лос Анджелис.

"Лос Анджелис Кингс" - "Едмънтън Ойлърс" - "Монреал Канейдиънс"

Като част от "кралете" на Лос Анджелис, Бен не е основният вратар. В Лос Анджелис, Бен Scrivens изигра само 19 мача и отиде по време на сезона в "Едмънтън Ойлърс". В родния град на своя клуб почти канадски похарчени 2,5 сезони. През това време той взе участие в 78 мача, което липсваше на 232 цели. Във втория сезон на "масло" Бен показа най-лошото си представяне на процента на спасени изстрели - 89%.

Сезон 2015-2016 GG. Това беше последният за канадеца в НХЛ и AHL. В рамките на една година той заминава за три отбора. Американската хокейна лига Бен защитава цветовете на "Bakersfilda" и "Св Йоан полярните шапки", а в НХЛ - "Монреал Канейдиънс". За цялото време, нито Бен Scrivens нито екипът му не участват в плейофите.

Минск "Динамо"

През юли 2016 г. канадецът е подписал договор за една година с Минск "Динамо", която действа в Continental хокейна лига. Сезон 2015-2016 не е позволено да отиде в Динамо кръг на плейофите, което ги принуждава да търсят печалба, която се превръща в канадския вратар.

Този сезон, в Минск "Динамо", проведена на 60 мача в CHL, след като ги е произвел 30 победи. В редовния сезон Минск клуб може да премине, за да четвъртфиналите на турнира, който не е бил в състояние да принуди борбата, "Локомотив" загубени "железния" с резултат 4-1.

Лични постижения

Като част от "Едмънтън" Бен Scrivens имаше най-добрия си сезон в кариерата си. В една от игрите постави рекорд за броя на спестява направи, отразявайки 59 удара към вратата си.

През сезон 2008-2009. и от 2009-2010. Бен има във втората и първата символична отбор ЕКГВ, съответно, а през 2010 г. е избран за вратар в символичен отбор на конференция в NCAA Източното. Също така през 2010 г., екип ECAC Бен Scrivens спечели шампионата, а вратарят бе най-добрият играч на конкурса.

На международно ниво, Бен прекарва 4 мача. През 2014 г. той е извикан в канадския отбор за Световната купа. В първенството, "Maple Leaves" взеха 5-то място, като на разстояние в четвъртфиналите на турнира.

Copyright © 2018 bg.delachieve.com. Theme powered by WordPress.