Спорт и фитнесФутбол

Бастиан Shvaynshtayger - немски футболна легенда и звезда от "Бавария"

Футболистът Бастиан Shvaynshtayger е известен в света на спорта като полузащитник, който е построил почти цялата си кариера в Мюнхен "Бавария" и помогна през 2014 г., за да спечели своя национален отбор Шампионската Световната купа. Този човек може да каже много. И така, бих искал да разкажа за най-интересните факти за живота му.

старши кариера

Бастиан Shvaynshtayger започнал футболната си кариера с три години! Детството (до 1992 г., годината, когато е бил на осем) той прекарва в "Oberaudorf", след шест години играе в "Розенхайм 1860". Но след това, през 1998 г., на 14 години, той се премества в "Бавария", която свързва живота си. Той играе за клуба в Мюнхен на 17 години! Всички посветени фенове на Бастиан наричат "сърцето на Бавария." Той и Филип Лам се считат за постоянни "баварците"! Но през 2015 г. бе съобщено, че Бастиан Shvaynshtayger напусне пристанището и заминава за Англия, за да се присъедини към редиците на "Манчестър Юнайтед". Което само предположения за неговото напускане, нито изградена разочарован и обезкуражен от феновете на Мюнхен клуб! Официалната версия е, че Бастиан искаше да опитате нещо ново в края на кариерата си, затова той решава да се пробва в английския клуб. Е, всички хора, посветени на "Бавария", искрено се надяват, че техният любимец ще се върне към своето сърцето и дома. Поради състава наистина не изглежда като те свикнали, без легендарният халф.

Пътят до звездата Olympus

Съставът на първия отбор Бастиан Shvaynshtayger получих от Мюнхен предприеме. И в сърцето на народа му започна да се види с 2002 година. Бастиан Shvaynshtayger бързо и много успешно се присъедини към отбора. Въпреки това, че е имало време, когато той е отново заточен във втората част. Но това беше само за няколко месеца. Schwein както наричат съотборниците си, е универсален полузащитник и красиви действа като ляво и по дясното крило. Според треньора Луис ван Гал и той няма да играе в средата на терена. Докато той и Марк ван Бомел е образувала силна куп централни полузащитници. Много ги най-мощното дуо в цяла Германия взети под внимание.

Бастиан - човек със силен характер и лидерски качества, с които той е спечелил не само на постоянно място в сърцето на отбора, но и заглавието на заместник-капитан на германския национален отбор. Носеше превръзка почтен, като в "Бавария", до пенсионирането си.

постиженията

Бастиан Shvaynshtayger, чиито снимки ни покаже истинския немски човек, е гордостта на германския национален отбор и клуб Мюнхен. Повече от веднъж, той спасява своя отбор критичен трансмисии, наказание или цели. С "Бавария", той става осем пъти шампион на Германия, седемкратен Купата на страната и два пъти е получил Лига Купата на Германия. Той спечели Супербоул два пъти и веднъж вдигна над главата на шефа на трофея от Шампионската лига. През 2013 г. с "Бавария" спечели на УЕФА Суперкупа и Световното клубно първенство. С родния си клуб Бастиан спечели 22 трофея.

С четири отбора достигна до финала на турнира за Купата на Конфедерациите, две световни първенства и европейско първенство. И най-накрая, след толкова много загуби в последния етап, през 2014 г., голям футболист силният отбор и неговия екип спечели Световната купа.

Copyright © 2018 bg.delachieve.com. Theme powered by WordPress.