Алексей Igonin - известен руски футболен защитник и полузащитник. Той прекарва по-голямата част от кариерата си в Санкт Петербург "Зенит" и Ramenskoye "Сатурн". Той е играл за националния отбор на Русия.

Първите стъпки във футбола

Алексей Igonin е роден в Ленинград на 18 март, 1976 година. В ранна възраст баща му го изпраща на футболната школа на "Зенит", в която той прави първите си стъпки в областта на спорта на най-високите постижения. Дори и тогава, по-голямата част реших на бъдеща позицията си на терена. Алексей повече привлечени към унищожение, а не творение. Ето защо, той играе защитници куотърбек и нападател през цялата си кариера.

Алекс започва кариерата си Igonin в мини футбол. През 1993 г., на 17 години, той прави своя дебют на "Polesie", представяща Северна столица. Прекарах в този отбор 2 години, но в крайна сметка избра за големия футбол.

Кариера в "Зенит"

През 1995 г. Алексей Igonin влезе на мястото на Санкт Петербург "Зенит". Екипът вече е извършена на третия сезон в Първа лига на руското първенство.

Foothold веднага не е било възможно в основата, така че от време на време Igonin доведени до игрите за втория отбор на "Зенит". В действителност, 1995 г., Петроград най-накрая може да изпълнява успешно. В 42 мача, те спечелиха 24 победи и, спечелвайки 77 точки, класиран на трето място, на второ място Калининград "Балтика" и Толиати "Лада". През този сезон ", бронз" позволи на първия лига през следващия сезон да действа в елитната дивизия.

През 1996 г. Алексей Igonin е станала пълноправен играч база, постоянно напуска терена във Висшата лига мачове. "Зенит" в земята за себе си след завръщането си играе нестабилен в елитната сезон. Въпреки това, клубът е успял да стъпи в средата на класирането. Спечелването на 13 мача от 34, екипът спечели 43 точки, а 10 се състоя.

първи трофей

Първа победа на клубно ниво стигна до Igonina през 1999. "Зенит" през сезона успешно изпълнена в Националната купа. Въпреки всичко, не беше лесно в началото. На 1/16 съперници отиде в Саратов "Фалкон". Въпреки това, за да се справи с първия отбор не успя лига в редовното време, срещата завършиха при равенство 2: 2. И само в дузпите брилянтна игра Роман Березовски донесе категорична победа 4: 1.

В 1/8 финалите в партията бе победен Сочи "Перла" - 4: 1, а в 1/4 финалната като победи у дома "Rostselmash" - 2: 0.

В мача за финала за Купата, "Зенит" се е срещнал с ЦСКА. Среща реши съдбата на единствения гол, отбелязан от Gennadiem Popovichem в края на краищата.

На финала Алексей Igonin се появи на терена в стартовия състав. "Зенит" се противопоставя на Москва "Динамо". На почивката останали футболисти на столицата, което води при резултат 0: 1. Въпреки това, през втората половина, "Зенит" счупи играта - едно двойно и едно гол Панова Maksimyuk Петроград донесе трофея.

Европейската купа битки и първите медали

С тази победа през следващата година, "Зенит" спечели правото да участва в европейските турнири. В турнира за Купата на УЕФА, отборът стартира от 1-ви кръг. Съперниците тя има италианския "Болоня".

Коуп с вълнение не можеше да бъде в първия домакински мач на отделенията Анатолий Давидов. Най-добрите игри са показани и Igonin Алексей Андреевич. Резултати - 0: 3. През втората част на Апенинския полуостров, "Зенит" се опита да коригира грешки, но спечели само ефективно изготвят 2: 2.

Но след няколко години, групата на Санкт Петербург-накрая спечели медали на руския футболен шампионат. През 2001 г. те се класира на трето място. По-горе са само столицата "Спартак" и "Локомотив".

Друг успех е постигнат в "Зенит" през 2003 г. Алексей Igonin. Футболист спечели сребърен медал на руския шампионат. Санкт Петербург група в борбата за точките за шампионата допусна 3 ЦСКА Москва, който не е дал на първия ред в таблицата нито веднъж по време на целия шампионат.

През 2003 Igonin завърши изпълнението на "Зенит". За 9 сезона той прекарва в мачовете на Санкт Петербург отбора 155, Проверете вкара 6 гола.

Екипът на руски

През 1998 Igonin е участвал в руския национален отбор по футбол. В отбора си поканен Анатолий Byshovets.

14 октомври Igonin дебютира едновременно в официален мач срещу Исландия. Това беше един отговарящ на условията срещи за Европейското първенство. Той влезе като резерва още в 13-ата минута на мястото на контузения Андрея Tihonova. Тази среща не беше толкова лесно, всички отидоха да привлече нулевото. Въпреки това, в 89-та минута и успя да намали Юрий Ковтун топката в собствената си мрежа. Руския национален отбор претърпя сензационно поражение - 0: 1.

18 ноември Igonin прекарано в първия отбор приятелския мач с бразилците, в който руснаците претърпяха съкрушително поражение - 1: 5. Igonin националния отбор вече не се нарича, старши треньор Byshovets след поражението бе отхвърлена.

Махачкала период

След "Зенит" Igonin застъпва Одеса "Черноморец" Ramenskoye "Сатурн", той се превърна в играч на ФК "Anji" през 2011 година. Въпреки това, нито един от тези команди не се постига значителен успех. Въпреки, че той е прекарал в екип Москва шест сезона, този път като ветеран за организиране на играта в средата на терена и в защита.

Само една тениска "Сатурн" Алекс е играл 142 мача, правейки резултата 1 гол. ФК "Anji" стана последния си клуб в кариерата на професионален играч. Махачкала този сезон във Висшата лига задържа в средата на класирането, завършвайки в края на 8-мо място. Вярно е, че през този сезон Igonin голяма роля в отбора вече не се изпълнява, се появи на терена само 5 пъти.

През 2012 Igonin завършена професионална футболна кариера. От 2002 г. до 2003 г. е капитан на "Зенит" в Санкт Петербург. По време на кариерата си, няколко пъти се намират в списъка на най-добрите играчи в страната. През 1998 г. и 2007 г., той е включен в списъка на 33-те най-добри в местния шампионат, през 2000 г., зае второ място сред най-дясната средата на терена, а през 1998 г. - на трето сред левите гръб, според версията на вестника на "Спорт-Експрес".

Честит семеен мъж Алексей Igonin. Съпруга Наташа ражда синът му Ярослав.

Copyright © 2018 bg.delachieve.com. Theme powered by WordPress.