Спорт и фитнесФутбол

Андрей Solomatin: биография, футболна кариера

Андрей Solomatin - един от основните играчи на Москва "Локомотив" от края на 90-- Рано е 2000. Именно по време на този период на "железопътна линия" са постигнали най-голям успех в руската и на международната сцена, и Solomatin, заедно с други звезди от този период - Chugainov, Janashia, Овчинников - беше най-ярките играчи в местния шампионат.

началото на кариерата си

Андрей Solomatin, който е роден в Москва на 9 септември, 1975 г.. Футбол започва да се интересува в ранна детска възраст с емисия на баща си. Папа и даде децата на младия Андрю и младежта Спортно училище на олимпийския резерв "Торпедо" (Москва). Ето умения Основите бяха взети първите стъпки, залегнали в работата си по две ключови позиции, на които по-късно Solomatin играе цялата си кариера - централен защитник и отбранителен полузащитник.

първи възрастен екип за Андрю е "Торпедо" (Москва). Прилагането Solomatin дойде през 1992 г., когато е бил на 16 години. През този сезон ", Avtozavodtsev" играе във Висшата лига, но след предварителен етап, за да продължи борбата за медалите не може, не е имала само три точки. Solomatin поради ранна възраст и неопитност направи дебюта си през сезона и не можеше.

Втора лига

На следващия сезон да се натрупа опит и майката на Андрей Solomatin заминава за столицата TRASKO. Това FSM ( "Младежки Футбол училище") е базиран на отбора в основата, така че групата се нарича Съветския съюз. В предишния сезон TRASKO успешно прави за себе си в трето зона на второ руския шампионат лига, завършвайки на 15-то място. Това е най-доброто постижение на отбора в националния шампионат.

През 1993 TRASKO удари в четвъртото зона. Solomatin с първия мач се проведе в базата на отбраната. Сезонът е дълъг, труден и неясен. В 42 мача успя да спечели само 10 пъти, с 19 поражения. В резултат - 16-то място и, подобно на много отбори в сезона, в резултат на промени във формат турнир, TRASKO отиде в трета лига.

Solomatin проведе тук следващия сезон. По това време той успя да се превърне в 12-ми. 2 сезона Андрю се появиха на терена 47 пъти отбеляза 8 гола.

Под ръководството на Semina

В offseason, Solomatin Андрей Юриевич получи покана от старши треньора на Москва "Локомотив" Юрий Сьомин и са пристигнали на мястото на "жп линия". Така че аз се отвори най-успешният страница в кариерата си.

Млад, но смелост Solomatin веднага намери мястото си в отбора. С първия мач тя започна да допусне до игрите. Първи заместващи изяви в края на краищата, щом спечели място в основата. Дебютът се проведе в първия кръг в домакински мач с Самара "Криле на руснаците." Solomatin влезе като резерва в 70-ата минута, когато резултатът беше 1: 1, а не Арсен Aiupova. 5 минути преди последния съдийски сигнал ", жп линия" спечели дузпа, от който бяха продадени Алексей Kosolapov. В оставащото време, всички се бори да запази победата, Solomatin дори получава първата си жълт картон. все пак успя да получите 3 точки в мача.

Сезон 1995 е успех за "Локомотив", екипът спечели сребърен медал, губейки 6 точки Москва "Спартак".

първи трофей

На следващата година, не всичко мина толкова добре. След резултатите от "локомотив" на сезона е едва на 6-то място. Но Андрей Solomatin печели първия си трофей - Купата на Русия.

На етапа на 1/16 бе победен Санкт Петербург "Зенит" - 4: 0, 1/8 със същия профил, бити, "Uralmash". Solomatin вече е бил играч на основната структура. Освен това, с гол за 1: 0 не успя да премине Kamyshinsky "текстил" и Москва "Динамо". На финала "Локомотиви" има най-силната отбор през тези години - ". Спартак"

Solomatin Андрей Юревич в мача дойде в стартовия състав. През първата половина се оказа пълен със събития - отборите разменят две топки. Но през втората половина на борбата е по-упорит. Реших съдбата на целта на трофея Юрий Дроздов пет минути преди края на редовното време. 3: 2 в полза на "Локомотив".

Екипът на чаши

В купата на Русия, заедно с "локомотив" 3 пъти повече той става носител на Андрей Solomatin. Футболист спечели трофея през 1997 г., когато е бил на финала, за да победи Москва "Динамо" - 2: 0.

През 2000 г. на финала срещу ЦСКА Solomatin бе заменен на почивката с гол за 1: 1. Сайтът се поддържа, за да получите победа само след продълженията, решаващият гол бе отбелязан от Иля Цимбалар в 113-та минута.

През 2001 г. на финала на санкциите е бил пребит Махачкала "Anji", обаче, Андрю през сезона във финалния мач не са участвали.

В първенството в "Локомотив" не успя да спечели друг "бронз", и три сребърни медала.

Solomatin в евротурнирите

В евротурнирите Solomatin, прави своя дебют за "Локомотив" в първия кръг на турнира за Купата на УЕФА. В съперници "железния" отиде страхотен Мюнхен "Бавария". Въпреки отбор този млад Семин в първия мач не е заличено, и спечели гост - 1: 0. Вярно е, че германците отвръщайте е разрушителни в Cherkizovo "Локомотив" беше малко на 0: 5.

На следващата година, на "железния" бяха на път в 1/16 на Купата на УЕФА. В този кръг, хърватската "Varteks" (0, 1, 2, 1) са преминали, не без затруднения. 1/8 в две понесена от португалски "Бенфика" (0: 1, 2: 3).

Много по-успешна е сезон 1997/98. Първо със сигурност премина Беларус "Belshyna" (2: 1, 3: 0), а след това турски "Коджаелиспор" (2: 1, 0: 0). В 1/4 финалите в претенденти има гръцки АЕК. Първият етап в Атина завърши с равен резултат, във втората среща в Москва също завършиха с равен резултат, но 1: 1, което подхожда на гърците. Спас "Локомотив" Игор Chugaynov отбеляза гол в последната минута на мача.

Приказка завърши в полуфиналите. "Локомотив" е незначително загуби от германския "Щутгарт" - 1: 2, обаче, в реванша в Москва фенове глави и не съм виждал.

На следващата година, "Локомотив" отново достигна полуфиналите на турнира за Купата на УЕФА. По това време, на първия мач срещу римския "Лацио" в Москва завърши с равенство 1: 1, а вторият мач завърши с нули на таблото. Това изравняване подредени италианци.

През 2000 г. Дебютът на "Локомотив" в Шампионската лига, участвали в него и Андрей Solomatin. Биография на спортист в големия европейския футбол започва в Турция в игра срещу "Бешикташ" в третия квалификационен кръг на турнира. Най-успешен дебют не име, екип Семин му загуби с 0: 3. По същия начин се формира и мач-реванш, отново победи - 1: 3.

Над 6 сезона в "Локомотив" Solomatin похарчени за мачовете на поле 143, Проверете 7 отбелязани гола.

Отивате на ЦСКА

От 2002 г. насам Solomatin отиде в ЦСКА Москва. Той се превърна в отбор редовен тук. В първия си сезон в новия отбор завърши шампионата, сподели първото място с бившия си клуб - на "Локомотив". В 30 мача отборът вкара 66 точки. ЦСКА вкара 21 победи, 2 повече от "железницата", но според правилата на сезона реши съдбата на трофея "златен" мач.

Тя се състоя на 21 ноември в стадион "Динамо" в присъствието на 34 хиляди фенове. Solomatin е бил освободен в стартовия състав срещу отбора, който наскоро е бил дом за него.

"Локомотиви" не успяха ранен гол в 6-та минута резултатът бе открит от Дмитрий Loskov. А целта, че резултатът е само един. "Локомотив" за първи път стана шампион на Русия, а Solomatin отново получи сребърен медал.

Кариера в ЦСКА Андрю завършва през 2003 г., играе във всички 64 мача и вкара 4 гола.

Националният отбор на Световното първенство

Началото на две хилядна на Solomatin в кариерата си - най-успешния път, това е, когато той е бил поканен да играе за националния отбор. Андрю направи своя дебют в екипа 18 Ноември 1998 в приятелски мач срещу бразилците. Играта не е работил от началото, от 20-тата минута магьосниците топчето довели 2: 0 и в 32-та Solomatin бе заменен на терена Kornauhovu. Тази среща завърши с едно от най-големите в отбора поражения - 1: 5.

След това Solomatin призован за приятелски срещи през 2000 г., а през 2002 г. се удари в офертата за Световното първенство в Япония и Южна Корея. В навечерието на турнира той играе в приятелски турнир за купата на LG. В полуфинален мач срещу Беларус изравни от дузпа отбеляза първия си гол за националния отбор.

Solomatin беше световно първенство отбор редовните на. Въпреки това, отборът се представят зле. Изковаване първата Тунис крак - 2: 0, претърпял две лезии - 0: 1 от Япония и 2: 3 от Белгия. Solomatin изигра всички мачове без заместители, получавайки два жълти картона.

днес

След като напуска ЦСКА Solomatin отиде до Краснодар "Кубан", но те са похарчили общо 8 мача. От там до Южна Корея "Соннам Ilhva Chhonma" (и там се появи на терена само 2 пъти).

Той игра за украинския "Obolon" Самара "Криле на руснаците", Нижни Новгород "Спартак" Махачкала "Anji" и Москва "Торпедо". Но има и не може да бъде определена, без да губите дори 20 мача на отбора. Екипът Solomatin вече не се обади. Той се оттегли през 2007 г. на 32 години.

Днес Андрей Solomatin - треньор. На терена той прави само първите стъпки. Той работи като помощник-треньор на младежкия отбор на клуба от втора дивизия. Новият му клуб ФК "Chertanovo".

звезден екип от небето не е достатъчно. През миналия сезон, в зоната на "Център" ФК "Chertanovo" взе само 11-то място, правейки 8 победи в 26 мача. Solomatin основна задача на този етап - да донесе талантливи млади хора.

Copyright © 2018 bg.delachieve.com. Theme powered by WordPress.