Спорт и фитнесСпортове на открито

Руската биатлонистка Олга Viluhina: биография, постижения, снимки

Това все още е много млад, но вече виден спортист първата си смислена победа в международния конкурс спечели през 2006 г. на Световното първенство. Тя взе участие в конкурси младши, когато е била само на 14 години. Олга Viluhina тогава не спечели само на спринта, но спечели още два медала: в релето - сребро в преследването - бронзов.

автобиография

Олга е роден през 1988 г. в Башкортостан (Mezhyhirya), на 22 март. Родителите й: баща - GV Viluhina, по едно време е работил като строителен инженер, майка - OV Viluhina, операторът на местната котелното.

Първоначално, Олга Viluhina работи в спортно училище ски в. Родителите й донесли там. Въпреки това, в този вид на едно момиче не е всичко мина и тя беше помолена да биатлон. Това е една забележителност събитие в началото Oli кариера.

В средното училище, тя беше добър ученик, прочетох много от детството си. Тя има любим автор Паоло Koelo роман "Единадесет минути".

Олга Viluhina: снимка, първата победа

Олга постоянен треньор - Валери Иванов, сега - съпругът на обичайното право.

Както беше отбелязано по-горе, първата значима победа за атлетите е на Световното за юноши и биатлон първенство през 2006 г., която се проведе в САЩ (на Presque Isle). Там тя не само индивидуалната надпревара беше мястото, където тя взе 26-ти място. В тези състезания, тя се бореше с високи спортисти на международно ниво. Трябва да се отбележи, че по време Viluhina биатлона само 2 години.

На следващата сериозна конкуренция за нея са били в Martello, където беше и на Световното първенство по биатлон. Но тук тя не е в състояние да повтори предишното си резултат и спечели сребърен медал (второ място) в борбата за реле.

Най-успешните компании от спортната кариера на талантливи спортисти е на Европейското първенство, която се проведе в град Уфа (2009 г.). Тогава Олга Viluhina стана четири пъти европейски шампион сред младите спортисти. Тези младши състезания тя успя да се изкачи на подиума във всички 4 етапа на конкурса, за довършителни работи в 1-во място.

Великолепните успехи не са преминали незабелязано от представителите на националния отбор на страната. Тя е поканен да вземе участие в конкурси в Ханти-Мансийск (стъпка Cup). Така, че е в списъка на шестте най-добрите атлети и отиде до екипа на руския отбор.

нататъшен напредък

В руския отбор за първи път тя отиде да Oberhov на таксите за обучение, където той неочаквано се разболява. В тази връзка, той не е участвал в някоя раса купа, а дори и да пропуснете някои етапи на турнира за Купата на IBU. През сезон 2010/2011 Олга отново взе участие в първия етап от Световната купа, а след нейното здраве отново не успя.

След заболяване Viluhina печели два пъти водещо място в спринта, която се проведе в Италия и Швеция. Но от IBU Cup Олга Viluhina остана без награда място заради нелепо недоглеждане, немарливост. Тя забрави да носят номера му, и докато тича след него, спортистът започна с благополучно и се забави в продължение на 40 секунди. Точно това време, и го отделя от победителя в конкурса.

Сезон през 2011-2012. Той донесе спортист успех. В Хохфилцен, тя спечели с отбора в смесената щафетата и взе бронзовия медал в надпреварата в Руполдинг.

През 2013 г. в биатлона за Световната купа Олга Viluhina се изкачи до 2-ро място.

Олимпиада "Сочи-2014"

Олимпийските игри в Сочи - първите олимпийски игри за 25-годишният атлет. В тази връзка, никой всъщност не отговори на очакванията. Въпреки това, той изненада мнозина, когато раса 7,5-километровата спечели олимпийското сребро.

Тя се чувствала доста уверен и се опита всичко възможно, за да не се предаваш, озаглавена словашки олимпийска шампионка Анастасия Кузмина. Viluhina, стреля добре, губейки само Кузмина скорост.

Способни Олга Viluhina евентуално многократно увеличен на подиума, след като екип реле печели състезанието (и двете женски и смесени). От дясната е редовно в топ 10 на най-добрите руски спортисти. Въпреки това, преди индивидуалните награди най-висок стандарт, че все още не е достигната. Тя все още е да дойде.

Copyright © 2018 bg.delachieve.com. Theme powered by WordPress.