Спорт и фитнесЛеката атлетика

Джулия Guschina: спортни постижения и биография

Guschina Джулия - един от най-добрите атлети в историята на съвременна Русия. Той е носител на множество награди, включително и правителството.

Деца и юноши

Бъдещият шампион е роден през март 1983 г., в Новочеркаск. Момиче като дете исках да бъда спортист и затова направихме всичко възможно да се направи мечтата да стане реалност. За първи път в раздела за лека атлетика Джулия имам още като студент на училището. Ако по-голямата част от връстници и съвременници са чести тренировка забавно, а след това тя дойде тук като работа и поставя на сто процента. Дори и тогава, Джулия знаеше Guschina - Лека атлетика Това ще бъде въпрос на живота си. Треньори започнах да забелязвам, че сред всички деца стои крехка малко момиче с руса коса. Те започнаха да си дам малко повече внимание, и, както се оказа, това е достатъчно.

Като малко момиче, Джулия започва да вземат участие в различни състезания. Тя спечели почти всеки турнир и се радва на популярност в някои тесни кръгове. Спортист разбира, че една успешна кариера не е достатъчно, и продължи да работи още по-трудно. В резултат на това общият ангажимент ще доведе.

кариерата на възрастни

Джулия Guschina най-накрая осъзнах, че се обърна про-годишна възраст деветнадесет. Това е, когато за първи път е поканен в националния отбор на Русия по лека атлетика. Първият път, когато тя не доведе до сериозни турнири. Значително награда успя да спечели само през 2004 г., в Купата на европейските шампиони. Заслужава да се отбележи, че в този турнир бегач участвали до 2008 г. и да се връща у дома златни медала.

През 2006 Guschina спечели Световната купа, която се проведе в Атина. В същото време той остави следа в световното първенство в Гьотеборг. Спортист спечели злато в екип щафета и е на второ място в надпреварата за двеста метра.

През 2008 г. бе изключително продуктивен в леката спортисти. На първо място следва да се отбележи на златни и сребърни олимпийски игри. Малко по-късно, тя отново спечели златен медал на Световното първенство на закрито. Той обобщи Световна успешния сезон в стаята, където Джулия отново стана най-добрият.

Следващата година е бил по-малък успех. Събиране на наградите е в състояние да запълни със сребърен медал на континенталния шампионат в състезанието отбор. През 2010 г. и 2011 г., Джулия отново спечели злато в същия турнир.

През 2012 г. той се очаква да се превърне в първия спортист в олимпийските игри, но това, за съжаление, той не успя да направи. Джулия Guschina доведе вкъщи среброто тя спечели в релейните четиристотин метра.

Година по-късно, на Световното първенство се проведе в руската столица. Естествено, местните спортисти са длъжни да доказват, всичко, което те могат да направят. Runner е в състояние да получи още един златен медал.

На страната момиче в продължение на години шампионат е "Динамо" спортен клуб.

Личен живот

За съжаление, ние знаем, не твърде много информация за това какво е животът без спортни атлети. Знаем само, че Джулия Guschina преди шест години тя се омъжва за Иван Бузолин, която също се занимава с лека атлетика, а именно да се показват. Младите хора не са толкова популярни, тъй като жена му, и не разполагат с информация за броя на награди. Известно е, че през 2008 г. той трябваше да вземе участие в Олимпийските игри, но това не е било позволено за състезанието е директно в Китай. Младите хора живеят тихо и спокойно семейния живот.

Резултати и записи

Много е успяла да постигне Джулия Guschina. Нейната биография може да се смята за завършена едва след това ще се даде по-добри резултати по време на спортист професионална кариера. Като за начало трябва да се отбележи резултатите от стаята:

• В навечерието на шейсет метра му резултат е 7.24 секунди.
  • На разстояние от на двеста метра - 22.82 секунди.
  • На триста метра тя преодоля за 36.93 секунди.
  • Личен рекорд в управлението на четири метра е 51.26 секунди.

Резултатите от открито пространство, както следва:

• Двеста метра в 22.53 секунди.
  • Стотин метра - 11.13 секунди.
  • Четиристотин хектара - 49.29 секунди.

Тя ще остане в историята на руските атлетика като една от най-добрите. Въпреки възрастта си, Джулия Guschina, че тя все още може да спечели някои големи турнири. Тя е идол на много млади спортисти.

Copyright © 2018 bg.delachieve.com. Theme powered by WordPress.